Троє американських військових загинули, ще п’ятеро отримали важкі поранення під час операції “Епічна лють” проти Ірану.
Про це повідомляє Центральне командування США (CENTCOM).
У командуванні також додали, що ще кілька солдатів зазнали незначних уламкових травм і струсу мозку, і скоро повернуться до служби.
“Великі бойові дії тривають, і наші зусилля з реагування також”, — зазначають у CENTCOM.
Читайте також:
Конфлікт на Близькому Сході вплине на постачання Україні американського озброєння, — Клімкін
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!