У Генштабі назвали втрати армії РФ за три місяці зими

У Генштабі ЗСУ назвали орієнтовні втрати російських військ протягом зими 2025-2026 років.

Відповідні дані оприлюднили в неділю, 1 березня, на сторінці Генштабу ЗСУ в соцмережі Facebook.

Отже, протягом грудня-лютого втрати противника приблизно становили:

  • особового складу ‒ близько 92 850 осіб;
  • танків ‒ 322;
  • бойових броньованих машин ‒ 430;
  • артилерійських систем – 2967;
  • РСЗВ – 110;
  • засобів ППО – 55;
  • літаків – 5;
  • гелікоптерів – 1;
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 65 269;
  • крилатих ракет – 360;
  • кораблів/катерів ‒ 1;
  • підводних човнів – 1;
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 11 927;
  • спеціальної техніки ‒ 65.

Читайте також:
Сили оборони “відмінусували” 870 російських солдатів, 2 їхні танки, 6 ББМ і 58 артсистем

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна