Завтра до Києва приїде ​​генсек НАТО, планується виступ у Верховній Раді

Генсек НАТО Марк Рютте планує візит до Києва 3 лютого, а також виступ у Верховній Раді.

Про це повідомили нардепи Ярослав Железняк та Олексій Гончаренко у понеділок, 2 лютого.

Відомо, що у вівторок, 3 лютого, відкриється 15-та сесія Верховної Ради. У порядку денному, серед іншого, зазначається виступ генсека НАТО.

“Завтра у Верховній Раді України буде виступати генсек НАТО Марк Рютте”, – написав Гончаренко.

“Буде відкриття, виступ генсека НАТО, ряд процедурних моментів”, – зазначив Железняк.

Офіційно про приїзд Рютте до української столиці не повідомляли.

Читайте також:
Рютте після 31-го “Рамштайну” заявив, що 19 країн готові надати Україні нову військову допомогу

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна