Росіяни вдарили балістикою по об’єкту інфраструктури Кривого Рогу, внаслідок чого поранені двоє людей. Без опалення опинилися близько 700 будинків.
Про це в середу, 28 січня, повідомив голова так званої ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул.
“Внаслідок ракетної балістичної атаки по об’єкту інфраструктури нашого міста поранено двох людей – 51-річну жінку та чоловіка 60 років. Лікарі надають їм всю необхідну допомогу”.
Згодом Вілкул додав, що внаслідок ворожого ракетного удару сталося аварійне відключення кількох великих котелень та внаслідок гідроудару – кілька великих поривів на магістралях.
“На даний момент без опалення близько 700 будинків. Працюємо над відновленням… У Кривому Розі усі служби, комунальний транспорт, лікарні та соціальні установи – працюють. Штаб допомоги людям, чиї квартири та будинки постраждали від удару шахеда у Тернівському районі, працює сьогодні з 08.00 до 17.00 (а якщо знадобиться, то й довше). Там можна отримати необхідні будівельні матеріали, написати заяви на матеріальну допомогу від міста. Допомога буде надана всім, хто її потребує”, – підкреслив він.
Крім того, одна людина загинула та ще семеро постраждали внаслідок російських ударів по Дніпропетровській області вночі 28 січня.
“Безпілотниками противник поцілив по Межівській та Васильківській громадах, що на Синельниківщині. На жаль, загинув 46-річний чоловік… Ще п’ятеро людей постраждали. 24-річний поранений – у важкому стані. Понівечений автомобіль”, – повідомив голова ОВА Олександр Ганжа.
Дронами росіяни атакували Богданівську громаду Павлоградського району – там понівечені фермерське господарство, сільгосптехніка та машина.
Читайте також:
Росіяни знову атакували Кривий Ріг балістикою: серед постраждалих – дитина
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!