Президент Володимир Зеленський розпочав зустрічі в Берліні з представниками США та канцлером Німеччини щодо миру в Україні.
Про це глава держави повідомив у неділю, 14 грудня. О 17:23 за київським часом у соцмережах президента було опубліковано фото й підпис “Розпочали зустріч”.
На фото видно, що в зустрічі беруть участь представники української делегації, а також спеціальний посланець американського президента Стів Віткофф, зять Дональда Трампа Джаред Кушнер і канцлер Німеччини Фрідріх Мерц.
Читайте також:
Україна поки не отримала відповіді від США на нові пропозиції щодо мирного плану, – Зеленський
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!