Усі пожежі, які виникли в Києві внаслідок чергового удару РФ вдалося ліквідувати.
Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.
“Сьогодні під ворожим вогнем опинилися десятки локацій у столиці та області. Станом на зараз у Києві загинули 2 людини. Травмовано понад 30 осіб. Фахівці ДСНС врятували близько 40 людей. На Київщині загинула одна людина, більше десяти — поранено. Там зареєстровано понад 30 пошкоджених внаслідок обстрілу локацій в Обухівському, Фастівському, Бучанському, Броварському районах. Зафіксовані також пошкодження об’єктів енергетики. Є аварійні вимкнення електропостачання в населених пунктах”, — розповів Клименко.
Розгорнуто мобільні пункти незламності, аби люди мали тепло й підтримку. ДСНС працює безперервно: задіяні всі необхідні сили та техніка.
Слідчі та криміналісти поліції документують воєнні злочини росії. Поліцейські патрулі проводять поквартирні й подворові обходи, допомагають людям на місцях.
Поліція змушена обмежувати доступ до пошкоджених будинків. Щойно рятувальники визначать приміщення безпечними, мешканців допустять забрати речі.
Читайте також:
РФ запустила по Україні 36 ракет і 596 БпЛА: у Повітряних силах назвали кількість знешкоджених цілей
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!