У ДТП загинув 46-річний актор, військовослужбовець ЗСУ Олексій Наконечний, позивний “Артист”.
Про це у своєму Instagram повідомила колега-акторка Ольга Сумська в понеділок, 13 жовтня.
Трагедія сталася, коли чоловік повертався до своєї частини після короткої відпустки, під час якої відвідував дружину та маленького сина, який народився в липні.
“Загинув, не доїхавши до частини один кілометр. Повертався з короткострокової відпустки, де провідував захворілу дружину з тримісячним сином. Загинув у ДТП, тому виплат родині не належить…”, – написала акторка.
Про цю втрату також повідомив у ФБ голова правління Спілки морських піхотинців України Юрій Голодов.
Він зазначив, що Артист став на захист держави добровільно ще у перший тиждень повномасштабного вторгнення.
Мирослава, дружина Олексія, залишила щемний допис у соцмережі.
“Коханий мій! Я не вірю і ніколи в це не повірю! Ти назавжди будеш для нас найкращим татом і моїм світом! Але тепер ти на небі. Я не знаю, як далі без тебе! Я завжди відганяла ці страшні думки! Але я обіцяю, що навчусь і впораюсь! Заради нашого синочка! Ти будеш завжди поруч, я це знаю!” – написала вона.
Читайте також:
На фронті загинув актор, військовий 92-ї ОШБр Юрій Феліпенко
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!