Під прикриттям ППО. На заводі “Кримський Титан” росіяни під виглядом хімікатів для добрив виробляють вибухівку, – “Атеш”

Агенти партизанського руху “Атеш” викрили діяльність заводу “Кримський Титан” у Криму та підозрюють, що під прикриттям ППО там можуть виготовляти вибухівку.

Про це у вівторок, 23 вересня, повідомили в телеграм-каналі партизанського руху “Атеш”.

Агенти провели розвідку заводу біля Армянська. Підприємство продовжує працювати, а російські окупанти намагаються його захистити, розміщуючи замасковані системи ППО в посадках.

“Кримський Титан” є найбільшим виробником діоксиду титану в Східній Європі, який використовується переважно в хімічній промисловості.

“Також є обґрунтована підозра, що під виглядом “потужностей з виробництва аміачних добрив”, про які на цьому заводі оголошували окупанти, підприємство виробляє вибухівку”, — заявили в “Атеш”.

Партизани також зазначили, що на заводі діють посилені заходи безпеки, попри це, рух “Атеш” продовжує вести спостереження за підприємством. Зібрані дані передаються Силам оборони України.

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна