За чотири дні СБУ уразила 17 російських систем ППО, РЕБ та РЛС

Менше ніж за тиждень Служба безпеки  України уразила 17 російських систем ППО, РЕБ та РЛС. Специ з ЦСО «А» досягли такого результату всього за чотири дні.

Про це звітує пресцентр СБУ у четвер, 28 серпня.

Загальна вартість цієї техніки лише на внутрішньому ринку рф сягає понад 250 млн дол. США, а для експорту – в 2,5 разу дорожче.

Отже, на рахунку воїнів СБУ  за чотири дні:

  • чотири ЗРК «ТОР-М2»
  • три ЗГРК «Панцирь»
  • два ЗРК «С-300»
  • один ЗРК «БУК-М3»
  • радар 50Н6 «С-350»
  • РЛС «Каста-2Е2»
  • РЛС «Подльот»
  • РЕБ «Житель»
  • РЛС «Небо-СВУ»
  • РЛК 55Ж6М «Небо-М»

«Ураження цих систем позбавляє ворога можливості своєчасно виявляти цілі та протидіяти нашим далекобійним безпілотникам. А без ефективної протиповітряної оборони та засобів радіоелектронної боротьби окупантів чекають нові, яскраві ураження в глибокому тилу», – наголосили в СБУ.

Читайте також:
ГУР уразило в Криму російську радіолокаційну станцію “Єнісєй”. Це одна з найцінніших РЛС у ворога

 

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна