У результаті атаки безпілотників по Ленінградській області РФ у ніч на 24 серпня було уражено газопереробний комплекс “Газпром Усть-Луга”(“Газоперерабатывающий комплекс/ГПК” в складі Балтійського газохімічного кластера). А саме критичних пошкоджень зазнала установка кріогенного фракціонування газового конденсату/газу.
Про це повідомили OSINT-аналітики спільноти “КіберБорошно”.
“Вона є “серцем” газопереробного комплексу: тут відбувається ректифікація й відділення компонентів, які далі йдуть або на експорт, або як сировина для Балтійського газохімічного комплексу (етилен, полімери тощо). Це один із найбільших газопереробних заводів у Європі (за оцінками, комплекс у Усть‑Лузі зможе переробляти до 45 млрд м³ природного газу щорічно, виробляти 13 млн тонн СПГ, 3,6 млн тонн етану та 1,8 млн тонн пропан-бутану)”, – зазначають аналітики.
Читайте також:
Безпілотники атакували порт Усть-Луга і Сизранський НПЗ у Росії: зайнялися масштабні пожежі
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!