У ніч на 24 липня російські війська завдали масованого удару по Одесі ударними безпілотниками, завдавши багато пошкоджень.
Про це повідомляють ДСНС України і голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
Внаслідок удару зайнялася масштабна пожежа на ринку “Привоз”. Як повідомили рятувальники, на території “Привозу” ліквідували пожежу двоповерхової будівлі й торгівельних павільйонів.
Також внаслідок атаки зруйнована житлова дев’ятиповерхівка – без житла залишилися люди, що проживали у квартирах з 5-го по 8-й поверхи, горіли оселі на 5-му та 6-му поверхах одного з підʼїздів. Є загроза обвалу конструкцій! Рятувальники евакуювали 33 мешканці та врятували 5 – їх заблокувало у квартирах.
Також рятувальники працюють за іншими адресами, де виникли пожежі у приватному будинку та АЗС. Попередньо, постраждали 3 особи.
Також є пошкодження пам’яток архітектури в історичному центрі Одеси, який перебуває під охороною ЮНЕСКО. Інформація щодо постраждалих уточнюється.
Читайте також:
Російські війська понівечили дитсадок на Херсонщині й фермерське господарство на Дніпропетровщині
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!