У ніч на 2 липня (із 21:00 1 липня) російські війська атакували Україну 4-ма зенітними керованими ракетами С-300 та 114-ма ударними БПЛА типу “Shahed” і безпілотниками-імітаторами різних типів.
Про це інформують Повітряні сили ЗСУ.
Окупанти запускали дрони із напрямків Брянська, Шаталова, Курська, Міллерова та Приморсько-Ахтарська. А ракети – із Курської області РФ.
Станом на 09:00 протиповітряною обороною знешкоджено 79 ворожих “шахедів” і безпілотників інших типів на півночі, сході та півдні країни. 40 — збито вогневими засобами ураження, 39 — локаційно втрачено/подавлено РЕБ.
Зафіксовано влучання ударного БПЛА противника у 14 локаціях, а також падіння збитих – на 2 локаціях.
Читайте також:
Росіяни з артилерії вдарили по лікарні в Херсоні, постраждали медсестри та пацієнти
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!