Український снайпер ліквідував окупанта з дистанції 1450 метрів: деталі і ВІДЕО пострілу

Український снайпер ліквідував російського піхотинця пострілом із 12,7 мм гвинтівки бронебійно-розривним патроном на дистанції у півтора кілометри.

Як передає “Мілітарний” у п’ятницю, 4 квітня, відео об’єктивного контролю та деталі пострілу оприлюднені на каналі Gray Area Group.

Український боєць опублікував вже архівні кадри влучного пострілу із великокаліберної гвинтівки PGW LRT-3 на відстань у 1450 метрів та ураження ворожого піхотинця бронебійно-розривним запалювальним набоєм калібру 12,7х99 мм.

У своєму блозі снайпер розповідає, що гвинтівка має потужну та досить травматичну віддачу через свій калібр, а конструкція із поздовжньо-ковзним затвором лише сприяє передачі усієї енергії у плече стрільця. Він зазначає, що сила віддачі є навіть більшою ніж у співставної за вагою та конструкцією гвинтівки McMillan Tac-50.

У той же час вона залишається простою у розбиранні та чистці, а також відповідає заявленій купності в 0.5 МОА. Також ще однією перевагою є хороше антикорозійне покриття.

“Загалом, гвинтівка робоча і в нашому випадку успішно працювала як по бронетехніці, так і по живій силі противника. Приклад останнього можете побачити на відео нижче“, – рузюмує користувач.

Зображена на фото гвинтівка стрільця комплектується “рідним, доволі якісним ПЗРЗП, преміальними сошками ACCU TAC HD-50”.

Читайте також:
Підтверджений рекорд для калібру: снайпер ГУР ліквідував росіянина на відстані 2069 метрів

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна