Підозру отримали двоє заступників командира та двоє командирів рот однієї з військових частин Львова.
Про це повідомила Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.
Слідство встановило, що з липня 2024 по березень 2025 року посадовці дозволяли контрактникам не з’являтися на службу та працювати на приватних СТО. За це військові віддавали їм частину зарплати, яку отримували від держави.
Під час 30 обшуків у зловмисників вилучили мобільні телефони, жорсткі диски, відеореєстратори, чорнові записи, понад 20 тис. євро, 22 тис. доларів США та 13 тис. злотих.
Військових звинувачують у перевищенні службових повноважень за попередньою змовою (ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 426-1 КК України).
Фігурантів затримали. Прокурори подали до суду клопотання про їхній арешт та відсторонення від посад.
Тим часом Lviv.Media з посиланням на джерела у правоохоронних органах пише, що правоохоронці провели обшуки у військовій частині Нацгвардії 4114 у Львові, оголошено підозри.
Йдеться, зокрема, про заступника командира ВЧ 4114 Нацгвардії, 38-річного підполковника Олександра Тимченка, 35-річного заступника командира частини підполковника Назарія Дубова та ще двох командирів рот.
Читайте також:
Тернопільщина: правоохоронці оголосили підозри чотирьом солдатам, які будували дім для родини командира
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!