У Києві 5 березня попрощаються із військовим Василем Ратушним “Каштаном”, який загинув 27 лютого внаслідок влучання FPV-дрона.
Про це повідомила мати полеглого воїна, письменниця, журналістка Світлана Поваляєва.
Чин похорону розпочнеться 5 березня о 12:00 в Михайлівському соборі.
На Майдані Незалежності біля стели з полеглим військовим прощатимуться з 13:30.
Надалі кремація — в крематорії Байкового кладовища.
“Будь ласка, робіть Шитро і Пхову, якщо ви буддисти. Не приносьте, будь ласка, квіти й особливо вінки зі штучних матеріалів. Світло завжди в нас”, — додала Світлана Поваляєва, буддистка.
Василю Ратушному було 28 років, він був учасником Революції гідності, брав участь в АТО/ООС. У жовтні 2023 року був нагороджений почесною відзнакою Головнокомандувача ЗС України “Золотий хрест”.
Останнім часом воював у складі бригади ударних БПЛА “Птахи Мадяра”.
Читайте також:
У битві за Україну загинув оператор БПЛА Василь Ратушний – старший брат Романа Ратушного
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!