Завод боєприпасів Rheinmetall в Україні розпочне роботу у 2026 році, наступним планують побудувати завод зенітних систем

Завод боєприпасів Rheinmetall в Україні, будівництво якого анонсували у лютому 2024 року, почне працювати у 2026 році.

Про це заявив генеральний директор компанії Rheinmetall AG Армін Папперґер в інтерв’ю DW.

За його словами, затримки пов’язані через бюрократичні процедури.

“Ми швидше будуємо заводи в Німеччині, ніж в Україні. Причина в тому, що бюрократичні бар’єри в Німеччині практично усунуто. Наприклад, для заводу з виробництва комплектуючих для F-35 і найбільшого в Європі заводу з виробництва боєприпасів у Нижній Саксонії ми отримали дозволи упродовж лише кількох тижнів. В Україні процес поки що йде повільніше. Однак загалом співпраця з міністерством оборони й міністерством промисловості України розвивається добре. Крім того, президент України активний в ухваленні рішень і сприяє руху вперед”, – розповів він.

Гендиректор Rheinmetall також згадав про поступки, на які пішла Україна.

“Ми вирішили створити підприємство з часткою 51% у Rheinmetall, що раніше в Україні було неможливо – державні підприємства повинні були володіти контрольним пакетом. Але я сказав, що буду інвестувати тільки за наявності у нас контрольного пакета. Цей процес зайняв кілька місяців. Але тим не менше, ми задоволені співпрацею”, – зазначив він.

Як розповів Папперґер, першим почав працювати завод із ремонту техніки, зараз будується завод із виробництва боєприпасів, а третім планують побудувати завод для випуску зенітних систем.

Також він зазначив, що війна практично не впливає на виробничі процеси, адже завод далеко від лінії фронту, а до ракетних ударів “можна підготуватися”.

Читайте також:
Україна замовила у Rheinmetall ще 180 тисяч боєприпасів до зенітних установок Gepard коштом Німеччини

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна