За 15 хвилин – дев’ять авіаударів: Росія атакувала Костянтинівку, є загиблий і поранені

22 січня росіяни вже двічі обстріляли Костянтинівку Донецької області.

Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.

Уранці окупанти атакували місто з артилерії та поранили там 59-річну жінку і 74-річного чоловіка. Їх із осколковими пораненнями та мінно-вибуховими травмами доправили до лікарні.

Пізніше росіяни повторно обстріляли місто.

“За 15 хвилин російські загарбники завдали дев’ять ударів фугасними авіаційними бомбами (“ФАГ-250″) по Костянтинівці. Унаслідок авіаційних ударів 58-річний місцевий житель загинув, ще п’ятеро людей у віці 52, 62, 64, 76 й 91 року дістали поранення тулубу і кінцівок, мінно-вибухові та черепно-мозкові травми”, – йдеться в пресрелізі.

Окупанти в цьому населеному пункті пошкодили приватні житлові будинки, багатоповерхівки, автомобілі, гаражі, газопровід, лінії електромережі.

Читайте також:
Росіяни обстріляли Костянтинівку: пошкоджене житло, але люди цілі

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна