МОУ допустило до постачання у ЗСУ БпАК “Щедрик”

Міністерство оборони України допустило до постачання у підрозділах Сил оборони безпілотний авіаційний комплекс “Щедрик” вітчизняного виробництва.

Про це повідомили у Міноборони у середу, 25 грудня.

У міністерстві пояснили, що безпілотник може спостерігати за діями російських військ на полі бою. «Щедрик» може працювати і вдень, і вночі.

Як повідомили у Головному управлінні забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки, комплекс «Щедрик» складається зі станції управління і дистанційно-керованих літальних апаратів. Останні оснащуються безшумними електричними двигунами та мають підвищену стійкість до впливу радіоелектронних перешкод.

Літальні апарати «Щедрика» можуть виконувати завдання під час сильного вітру, у мороз та спеку. Заряду акумуляторів вистачає на тривалий час безперервної роботи.

“Можливості літального апарату і його оптичного устаткування дозволяють працювати з важкодосяжної висоти для більшості вогневих засобів протиповітряної оборони противника”, — наголосив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.

Читайте також:
МОУ кодифікувало та допустило до експлуатації понад 70 БпАК з початку 2024 року

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна