
Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що президент України Володимир Зеленський нібито пропонував йому 500 млн євро з російських активів в обмін на підтримку членства України в НАТО.
Про це повідомляє Politico. з посиланням на заяву політика під час саміту ЄС в Брюсселі.
На саміті Фіцо наполягав на продовженні транзиту російського газу територією України. Зеленський розкритикував цю заяву, зазначивши, що “трохи соромно говорити про гроші, коли що Україна втрачає людей”.
Після цього словацький прем’єр заявив журналістам, що пропозиції Зеленського розв’язання ситуації за зачиненими дверима були “абсурдними”, і зазначив, що Україна завдає шкоди економіці члена ЄС.
Окрім цього, Фіцо заявив, що нібито після того, як він сказав Зеленському, що Словаччина може втратити близько 500 мільйонів євро на рік за сплату транзиту газу, український президент запитав, “чи буду я тоді голосувати за членство України в НАТО, якщо він віддасть мені 500 мільйонів євро російських активів”. За словами Фіцо, він відповів, що ніколи за це не проголосує.
Українська сторона цю ситуацію не коментує.
Читайте також:
Україна готова обговорити транзит будь-якого газу, крім російського, – Шмигаль під час розмови з Фіцо
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!