Росіяни вдарили по багатоповерхівці в Костянтинівці, загинула жінка

Внаслідок російських обстрілів у Донецькій області загинула літня жінка, ще четверо цивільних дістали поранення. Під обстрілами опинилися Покровськ, Костянтинівка і Лиман.

Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура в п’ятницю, 20 грудня.

Так, удосвіта війська держави-агресора атакували м. Костянтинівка. Влучання засобу ураження, ймовірно “ФАБ-250” з УМПК відбулось у багатоповерховий будинок. З-під завалів зруйнованої оселі рятувальники деблокували тіло 75-річної жінки.

Вже о 7 годині ранку ворог обстріляв з артилерії м. Лиман. На території гаражного кооперативу дістав тілесні ушкодження 51-річний містянин. З мінно-вибуховою травмою, пораненнями голови і грудної клітини його доставлено до лікарні.

У Покровську внаслідок ворожих атак травмовано ще 3 чоловіків. У них діагностовано травму голови, різані рани тіла, осколкові поранення плеча й стегна.

В населених пунктах пошкоджено багатоквартирні і приватні будинки, гаражі, складські приміщення.

За процесуального керівництва Костянтинівської, Покровської та Слов’янської окружних прокуратур розпочато досудові розслідування за фактами воєнних злочинів (ч. ч. 1, 2 ст. 438 КК України).

Читайте також:
Росіяни знову атакують Костянтинівку, є поранені

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна