
У Курській області росіяни здаються в полон через застосунок “Вконтакте” – акаунт “Віртуальний командир” запустили українські десантники і військова контррозвідка СБУ.
Про це повідомила 95-та окрема десантно-штурмова Поліська бригада ДШВ ЗСУ.
“Військова контррозвідка СБУ спільно з військовослужбовцями 95-ї бригади ДШВ продовжують поповнювати обмінний фонд на Курщині. Вони запустили акаунт “віртуального командира” в популярній російській соціальній мережі “ВКонтакте”, завдяки якому військові 810-ї бригади морської піхоти РФ здаються в полон”, – йдеться в повідомленні.
Свідчення полоненого росіянина можна переглянути у відео за посиланням.
Читайте також:
ЗСУ показали “дорогу смерті” росіян в Курській області. ВІДЕО
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!