Верховна Рада продовжила дію воєнного стану і загальну мобілізацію ще на 90 діб – до 7 лютого 2025 року.
Про це 29 жовтня повідомив народний депутат від “Голосу” Ярослав Железняк.
Законопроєкт № 12151 про продовження воєнного стану підтримали 311 народних обранців, а № 12152 про продовження загальної мобілізації — 304.
Це вже 13-те рішення щодо дії воєнного стану та загальної мобілізації з початку повномасштабного вторгнення Росії. Володимир Зеленський подав до Верховної Ради ці два законопроєкти 28 жовтня.
Минулого разу їх продовжували влітку. 7 серпня президент України підписав відповідні закони.
Воєнний стан в Україні оголосили після початку повномасштабного вторгнення РФ. Тоді ж було оголошено загальну мобілізацію.
Читайте також:
У Раду внесли законопроєкт про демобілізацію чоловіків 18-25 років, яких уже призвали до війська
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!