
У Збройних силах України підбили підсумки діяльності у вересні цього року.
Про це в неділю, 29 вересня, повідомили на сторінці Генштабу ЗСУ у Facebook.
Захід, під керівництвом головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського провели із використанням закритої мережі відеоконференцзв’язку за участі командувачів видів, окремих родів, угруповань військ та начальників органів військового управління.
“Розглянуто низку актуальних питань, зокрема: мобілізаційні аспекти, посилення ефективності управління діями військ, підвищення якості підготовки наших воїнів, необхідність оперативного узагальнення й врахування бойового досвіду та нарощування результативності вогневого ураження противника”, — йдеться в повідомленні Генштабу.
Визначені посадові особи Генерального штабу доповіли аналіз виконання оперативних завдань за напрямками діяльності, проблемні питання та шляхи їх вирішення. Головнокомандувачем ЗС України генерал Олександр Сирський також визначив ключові завдання та пріоритети на наступний місяць.
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!