Міністерство соціальної політики оприлюднило статистику МВС щодо зниклих безвісти українців, яка, ймовірно, у своїй більшості охоплює загиблих та полонених військовослужбовців.
Про статистику 9 вересня повідомила пресслужба міністерства.
Так, за даними Міністерства внутрішніх справ України, на сьогодні у нашій державі:
“Міністерство соціальної політики пропонує 12 першочергових соціальних послуг та програм підтримки для родин, які очікують рідну людину з полону або ж чиї рідні вважаються зниклими безвісти», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що всі ці послуги призначені для того, щоб допомогти людині, звільненій з полону, членам її родини та членам родин військовополонених отримати професійну соціальну підтримку.
Для кожного звільненого з полону визначається кейс-менеджер, який допомагає в організації соціальних послуг та інших допомог.
Соціальні послуги та допомоги доступні і можуть бути активовані на будь-якому етапі: членами родини під час очікування, а також людиною після звільнення, під час реабілітації та за місцем проживання.
Членам родин таких громадян послуги надаються під час перебування їхніх рідних у полоні та після звільнення їхніх рідних.
Як відомо, військовослужбовці, яких немає змоги евакуювати з поля бою чи із зайнятих ворогом територій, заносяться до категорії зниклих безвісти.
Читайте також:
“Він просто не виходив на зв’язок. І ніхто мені нічого не повідомив…” Що робити рідним, якщо військовий зник безвісти
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!