Коли зуб болить так, що аж сльози котяться з очей, то забуваєш про все на світі й можеш думати тільки про одне: швидше б уже це припинилось. Найчастіше такий нестерпний біль означає, що інфекція вже досягла зубних каналів і нерва.
Звичайно, краще не доводити до такої ситуації і вчасно лікувати карієсні зуби, хоч би як не хотілося йти до стоматолога. Та якщо вже дійшло до пульпіту, то без візиту до лікаря в будь-якому разі не обійтися. І дуже радимо обрати таку клініку, в якій лікування кореневих каналів проводять під мікроскопом. Адже неозброєним оком лікар не зможе побачити ті найдрібніші деталі, які дозволяє розгледіти мікроскоп, і провести лікування так само ретельно.
Якщо ж ці аргументи вас не переконали, розповімо детальніше, чому лікування під мікроскопом — це справжня революція у стоматології.
Яким би фаховим не був стоматолог, можливості людського ока, на жаль, обмежені. Оскільки діаметр каналу зуба може становити менше ніж 1 мм, без спеціального обладнання чітко роздивитися його неможливо. Тому використання мікроскопа при лікуванні зубних каналів виправдане завжди. Недаремно воно користується такою високою популярністю в усіх країнах світу, де взагалі існує така можливість.
Мікроскоп дозволяє збільшити поле огляду більш ніж у 25 разів. І завдяки йому ті зуби, які раніше просто видаляли, тепер можна якісно й надовго вилікувати та запломбувати. Особливо незамінний цей прилад при повторному лікуванні, коли доводиться прибирати пломбувальний матеріал і видаляти джерело запалення.
Якщо ж ви стикалися з такими проблемами, як перфорований канал, зламаний інструмент, який залишився в каналі через неуважність лікаря, та інші стоматологічні прикрощі, що надалі завдають чимало неприємностей — то просто уявіть собі, що в разі лікування під мікроскопом їх можна було б уникнути.
Оскільки стоматологічний мікроскоп є складним обладнанням, то спеціаліст, який його використовує, повинен мати відповідну кваліфікацію. Лікарі-мікроскопісти проходять спеціальне навчання, і саме такі висококваліфіковані фахівці працюють у клініці Bilobrov у Києві.
Матеріал публікується на правах реклами ℗
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!