
Вранці російська армія з артилерії обстріляла Нікополь, загинула жінка.
Про це повідомив керівник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у середу, 16 липня.
Відомо, що ще 5 людей внаслідок атаки постраждали. Дві жінки госпіталізовані. 78-річна поранена –”важка”. 69-річна – у стані середньої тяжкості. Решта – на амбулаторному лікуванні.
Пошкоджені банк, перукарня, магазини, спортклуб, аптека, багатоповерхівки.
Читайте також:
Окупанти зранку обстріляли Нікопольщину: загинув чоловік, серед постраждалих – 11 річний хлопчик
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!