У ніч на 27 липня дрони Головного управління розвідки Міноборони атакували НПЗ, три військові аеродроми РФ, а також уразили нафтопереробний завод.
Про це повідомляє “Суспільне” з посиланням на власні джерела у розвідці.
Окрім атаки на аеродром “Дягілєво” та НПЗ в Рязані та аеродром “Оленья” в Мурманській області, де уразили стратегічний бомбардувальник-ракетоносій ТУ-22М3, про що “Новинарня” писала раніше, був атакований аеродром в місті Енгельс Саратовської області.
На аеродромі Енгельс розташована російська стратегічна авіація. Вибухи пролунали близько восьмої ранку. У місцевих пабліках зазначають, що російські сили ППО безуспішно намагалися збити БПЛА, однак після цього пролунали характерні вибухи “прильотів”.
На аеродромі “Дягілєво” дислокується 43-й центр бойового застосування і перенавчання російського льотного складу. Тут, зокрема, базуються літаки Ту-95МС, Ту-22М3, Ту-134УБЛ та Іл-78 та розташований авіаційний ремонтний завод.
Читайте також:
1800 км від кордону України: дрони ГУР уразили стратегічний бомбардувальник-ракетоносій ТУ-22М3 на аеродромі “Оленья” в РФ, — ЗМІ
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!