Зовнішня реклама: тренди у 2024 році ℗

Зовнішня реклама продовжує розвиватися, вбираючи сучасні технології й адаптуючись до змін у поведінці споживачів. Впродовж декількох останніх років в цьому рекламному каналі відбуваються значні зміни, що відкривають нові можливості для брендів. Розглянемо ключові тенденції, що визначатимуть стан справ у зовнішній рекламі цьогоріч.

1. Більше різних екранів

Цифрові технології продовжують «приборкувати» галузь зовнішньої реклами. У 2024 році ми бачимо ще більше різноманітних цифрових форматів, які дозволяють брендам швидко змінювати повідомлення, адаптувати їх до часу доби або погоди. Екрани надають можливість використовувати відео, анімацію та інтерактивний контент, що значно підвищує залученість аудиторії. Вартість зовнішньої реклами (Київ) на подібних носіях обумовлюється рядом чинників: форматом носіїв, їхнім розташуванням, тривалістю кампанії.

2. Алгоритмічна торгівля рекламним інвентарем

Програматик-технології, розповсюджені у цифровому маркетингу, продовжують просочуватись в зовнішню рекламу. Алгоритмічний підхід дозволяє брендам автоматично купувати рекламні покази, таргетуючи аудиторію за місцем перебування та поведінковими характеристиками. Це робить рекламні кампанії більш ефективними та дозволяє миттєво реагувати на зміни у порядку денному. Попри те, що програматик-технології розповсюджені не на всіх ринках, автоматизація продажів рекламного інвентарю відбувається повсюдно. Вже сьогодні замовити зовнішню рекламу у Мегаполіс можна швидко та легко, використовуючи відповідні інструменти, наприклад, платформу для купівлі та планування зовнішньої реклами outhub.online.

3. Екологічність і сталий розвиток

Збільшення уваги до екологічних питань впливає і на зовнішню рекламу. З року в рік все більше брендів воліють, щоб постери для зовнішньої реклами виготовлялись з екологічно-чистих матеріалів. Використання перероблених матеріалів, біорозкладних фарб і сонячної енергії стає нормою. Це не тільки допомагає зменшити вплив на природу, але й покращує репутацію бренду серед екологічно свідомих споживачів. Виготовлення зовнішньої реклами у Києві — один з напрямків діяльності, яким займається рекламний холдинг Megapolis.

4. Інтерактивні та креативні рішення

Креативність завжди була важливою складовою успіху кампаній в зовнішній рекламі. Цьогоріч зростатиме використання інтерактивних елементів, наприклад, QR-кодів. Такі рішення дозволяють споживачам реагувати на рекламу дією, що значно підвищує ефективність маркетингової комунікації.

5. Персоналізація і гіперлокалізація

Персоналізація стає дедалі більш помітним трендом у зовнішній рекламі. Використовуючи дані про місцеперебування і поведінку споживачів, бренди можуть створювати більш релевантні й таргетовані рекламні повідомлення. Гіперлокалізовані кампанії дозволяють адаптувати контент до певних районів або навіть вулиць, враховуючи місцеві особливості та інтереси місцевого населення.

6. Динамічний контент

Контент, який можна оновлювати в режимі реального часу, стає все більш популярним. Це може бути інтеграція в рекламний сюжет новин, результатів спортивних матчів, прогнозу погоди чи інформації про затори. Такий підхід привертає увагу й підвищує залученість аудиторії, оскільки контент завжди актуальний і цікавий.

Зовнішня реклама у 2024 році стає ще більш технологічною, креативною та екологічною. Цифрові технології, алгоритмічний підхід до медіакупівлі, гнучке таргетування — все це відкриває нові горизонти для брендів, дозволяючи їм ефективніше взаємодіяти зі своєю аудиторією. Врахування цих трендів допоможе вам реалізовувати успішні рекламні кампанії, які привертатимуть увагу й надовго залишатимуться в пам’яті споживачів. На українському ринку один з провідних операторів, який здійснює виробництво й розміщення зовнішньої реклами у Києві, — рекламний холдинг «Мегаполіс».

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна