У Міністерстві оборони України підтвердили знищення російського центру космічного стеження і зв’язку в окупованому Криму, який важливою військовою складовою у системі супутникового зв’язку і навігації для росіян.
Про це ідеться у повідомленні Міноборони у п’ятницю, 28 червня.
Окрім центру космічного стеження і зв’язку РФ, Сили оборони України знищили зенітно-ракетний комплекс “Оса”, штурмовик Су-25 і дві одиниці Градів БМ-21.
Зокрема, впродовж тижня Сили оборони знищили:
У відомстві не уточнили, коли саме був знищений центр, зазначивши лише, що це сталося цього тижня.
Читайте також:
Що буде з Чорноморським флотом після деокупації Криму: експерти озвучили два варіанти
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!