Ще дві країни приєдналися до комюніке Саміту миру

До комюніке Саміту миру, який пройшов у Швейцарії 15-16 червня, долучились Барбадос і Республіка Маршаллові Острови.

Про це в суботу, 22 червня, повідомив президент України Володимир Зеленський в соцмережі Х.

“Я вдячний Барбадосу та Республіці Маршаллові Острови за приєднання до заключного комюніке першого Саміту миру. Ми бачимо зростання глобальної підтримки Формули миру, тобто підтримки Статуту ООН, який ми хочемо повернути в повну силу. На цьому шляху кожен голос однаково важливий і значимий. Ми цінуємо наших партнерів з острівних держав”, — зазначив президент України.

Це вже п’ятий і шостий нові підписи під комюніке з моменту інавгураційного Саміту миру.

Зеленський підкреслив, що робота над зростанням кількості таких підписів триває, і закликав інші країни приєднатися до нас розробки бачення справедливого миру для України та всіх націй світу.

“Кожен може зробити свій внесок. Я з нетерпінням чекаю співпраці з острівними країнами над питаннями, які є дуже важливими для всіх нас, такими як екологічна та продовольча безпека”, — додав президент.

Читайте також:
Ще одна країна приєдналася до комюніке Саміту миру

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна