Співробітник російського пропагандистського телеканалу НТВ Олександр Івлієв, що 13 червня разом з колегою отримав тяжкі поранення в окупованому селищі Гольмівський Донецької області, вийшов з коми.
Відеозвернення пропагандиста, яке він записав з лікарні Горлівки, виклали в телеграм-каналі НТВ.
За його словами, з ним “усе гаразд”. попри те, що він втратив руку.
Водночас інший співробітник каналу, оператор Валерій Кожін, який разом з Івлієвим, потрапив під обстріл, ввечері 13 червня помер у лікарні.
Валерій Кожін
Як писала “Новинарня” раніше, ввечері 13 червня телеканал НТВ заявив про поранення трьох співробітників, але пізніше уточнив, що третій потерпілий був офіцером-супроводжувачем. Пропагандистів госпіталізували.
Гауляйтер Горлівки повідомив, що пропагандист Олексій Івлієв та його колега зазнали тяжких поранень “під час виконання професійних обов’язків” у селищі Гольмівський.
Головний лікар міської лікарні №2 Горлівки заявила, що поранені перебувають у комі.
Читайте також:
У Бєлгородській області підірвалися троє військових РФ та пропагандист
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!