Міжнародна конференція у Трускавці пам’яті Володимира Козявкіна ℗

Дитячий церебральний параліч (ДЦП) досі залишається однією з найбільш поширених причин інвалідності в ранньому віці як в Україні, так і в цілому у Європі. За статистикою, 2-3 немовлят з 1000 народжуються із ДЦП, а серед глибоко недоношених дітей цей показник сягає 40–100 на 1000 новонароджених.

Враховуючи актуальність проблеми, розвиток реабілітації ДЦП в Україні, став головною темою науково-практичної конференції з міжнародною участю “Сучасні досягнення дитячої реабілітології та неврології”, що зібрала передових вітчизняних медиків, педіатрів, дитячих неврологів, реабілітологів та науковців 6 червня 2024 року у Трускавці на Прикарпатті. Онлайн до заходу доєдналися й іноземні колеги з Близького Сходу та Європи.

Конференція відбулася напередодні дня народження покійного Володимира Ілліча Козявкіна – легендарного лікаря, котрий все своє професійне життя присвятив допомозі дітям з ДЦП.  Завдяки унікальному  авторському методу, розробленому ще у середині 80-х років минулого століття, понад 70 тисяч пацієнтів з більш ніж 60 різних країн світу, пройшовши курс лікування за Методом Козявкіна,  отримали спеціалізовану допомогу та надію на кращу якість життя.

Метод Козявкіна або Система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації СІНР –  широко визнана у світі. Вона входить у четвірку найефективніших консервативних способів реабілітації пацієнтів з ураженням нервової системи та ДЦП. Нині за Методом Козявкіна діти з ДЦП, аутизмом, порушенням постави, сколіозом, а також пацієнти з посттравмами, станом після інсульту лікуються у Міжнародній реабілітаційній клініці в Трускавці та РЦ “Еліта” у Львові. В клініках пацієнти отримують якісну допомогу за такими програмами:

  • Реабілітація ДЦП та наслідків ураження нервової системи,
  • Корекція вертеброгенної патології,
  • Реабілітація пацієнтів з наслідками захворювань та травм опорно-рухового апарату,
  • Рання реабілітація для дітей до року, та інші лікувальні програми.

Крім того, за авторським методом професора Козявкіна працюють і партнерські медичні центри у світі, зокрема на Кіпрі, в Об’єднаних Арабських Еміратах, Саудівській Аравії та в Кувейті.

Ефективність реабілітації за унікальним Методом Козявкіна підтверджують тисячі позитивних історій пацієнтів. Це стосується не тільки дітей з ДЦП, а й недоношених немовлят, дітей зі сколіозом, порушенням постави, аутизмом, які завдяки СІНР отримали шанс на краще життя та реалізацію.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.