Одна людина загинула і одна отримала поранення внаслідок обстрілу російськими військами міста Курахове на Донеччині.
Про це в неділю, 21 січня, повідомив голова Донецької ОВА Вадим Філашкін.
“1 людина загинула і 1 поранена внаслідок обстрілу Курахового. Сьогодні вдень росіяни обстріляли місто з “Градів” — поцілили у житлову забудову. На місці влучання загинув 31-річний чоловік”, — написав він у Facebook.
Ударом пошкоджено дитсадок і декілька приватних будинків, зайнялася пожежа, яку рятувальники вже загасили. Точні наслідки атаки встановлюються.
Читайте також:
Вночі Росія атакувала ракетами три міста на Донеччині
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!