Ігнат порадив місцевим громадам купувати системи РЕБ, щоб посилити захист від російських ракет і дронів

Місцеві громади можуть закуповувати засоби радіоелектронної боротьби в цивільних виробників для протидії російським ракетам і дронам.

Про це заявив речник Повітряних сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат в ефірі телемарафону “Єдині новини” 14 січня.

За його словами, робота в цьому напрямі вже ведеться.

“Це стандартна практика (протидія ворожим повітряним атакам за допомогою засобів РЕБ — “Н”). У нас є підприємства, які давно цим займаються. Зараз чимало цивільних підприємств долучені до виготовлення систем РЕБ. Сьогодні в цьому напрямку ведеться активна робота. І це те, що можуть закуповувати місцеві громади, залучати ресурс. Зброю ж не купиш — стрілецьку, гармати, і ППО не купиш, але системи РЕБ, зокрема цивільних виробників, якщо вони робочі, їх треба перевіряти — це допомагає зберегти життя. І від дронів працює РЕБ, і може впливати на засоби повітряного нападу противника. Ракета може бути відведена, не долетіти до своєї цілі”, — наголосив Ігнат.

Речник Повітряних сил ЗСУ також додав, що керівники певних компаній вже думають про захист своїх об’єктів.

“Це вже робиться… За цим майбутнє. Не потрібно витрачати дорогі ракети, якщо можна таким чином зупинити ворога”, — підкреслив Ігнат.

Читайте також:
“Люди “Х” на варті неба України”: Ігнат прокоментував “зникнення” 20 російських ракет під час чергової атаки

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.