Процедуру списання військово-медичного майна, а саме аптечок, сумок та наплічників, спростили.
Про це в неділю, 17 грудня, повідомила заступниця міністра оборони Наталія Калмикова у Facebook.
“Раніше аптечки, сумки та наплічники вважались інвентарним майном. Тож його списання було надзвичайно ускладнене, часто — нездійсненне. Внаслідок чого військові частини не могли замовити нові аптечки. Адже, за документами, на балансі військових частин забезпечення було стовідсоткове”, — пояснює Калмикова.
За її словами, тепер, після підписання наказу міністром Рустемом Умєровим ситуацію вирішено і це пришвидшить надходження нових аптечок у військові частини. Якщо раніше процес списання тривав місяцями і передбачав 20 етапів, зараз залишилося три документи, які можна зробити дуже оперативно.
Як працюватиме новий порядок списання:
1. Військовослужбовець, який втрачає чи використовує аптечку, сумку та наплічник під час бою або під час виконання інших завдань, усно чи письмово повідомляє про це командирові свого підрозділу.
2. Командир складає рапорт і додає до нього витяг з журналу бойових дій або підсумкового бойового донесення.
3. Командир частини призначає комісію, що формує акт списання (Додаток 4 до Порядку списання військового майна у Збройних Силах України та Державній спеціальній службі транспорту (пункт 5 розділу І).
4. Командир частини підписує акт.
5. Фінансова служба списує зазначене медичне майно.
“Зауважу. Наразі опрацьовується нова філософія обліку медичного майна. Винесемо на обговорення зі спільнотою”, — додала заступниця міністра оборони.
Читайте також:
Інтерес до вакансій зріс втричі: у Міноборони повідомили перші результати рекрутингу для ЗСУ
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!