Інтерес до вакансій зріс втричі: у Міноборони повідомили перші результати рекрутингу для ЗСУ

Міністерство оборони України отримало перші результати співпраці з приватними компаніями щодо залучення людей до Збройних сил.

Про це повідомили в пресслужбі Міноборони 7 грудня.

Зокрема, з моменту підписання угоди між МОУ та компанією Lobby X, тобто з 10 листопада, на майданчику розмістили вже понад 320 військових вакансій від різних підрозділів. Кількість людей, які відгукнулися на ці вакансії, сягнула 6,5 тисячі.

Тоді як за весь період розміщення вакансій у війську на Lobby X (від липня 2022 року) їхня кількість становить 1190, а кількість відгуків – 45 тисяч.

Відповідно, після підписання договору з Міноборони кількість відгуків на військові вакансії на Lobby X зросла втричі.

Як нагадують в оборонному відомстві, в Україні діє можливість укладання контракту до завершення особливого періоду. Lobby X дозволяє військовим командирам розміщувати конкретні вакансії до власних підрозділів та відбирати собі кандидатів, а громадянам — вибрати бажану посаду й підрозділ у війську для несення служби.

“Таким чином можливо більше контролювати своє майбутнє в армії і потрапити на посаду відповідно до власного фаху й досвіду в підпорядкування підрозділу, до котрого є довіра і прихильність, — наголосила заступниця міністра оборони Наталія Калмикова.

Щоб потрапити на службу за контрактом, необхідно обрати бажану посаду і підрозділ на онлайн-платформах, які співпрацюють з Міноборони та розміщують у себе конкретні вакансії військових підрозділів. Наразі, окрім Lobby X, це також можна зробити на Work.ua.

Детально про подальші кроки людини, яка відгукнулась на відповідну вакансію, можна дізнатися у консультантів відповідних платформ та в представників військових підрозділів, які займаються підбором персоналу.

Контекст

Міністерство оборони запустило проєкт рекрутингу до Збройних сил України. Рекрутери виконуватимуть роботу в інтересах армії безкоштовно.

Заступниця міністра оборони Наталія Калмикова та голова Lobby X Владислав Грезєв підписали відповідний договір.

“Проєкт дозволить людині обрати конкретний підрозділ на визначеній посаді, де його/її цивільний досвід буде найбільш корисним. Найближчим часом у рамках проєкту ми плануємо підписати наступні угоди з рекрутинговими компаніями”, – зазначила Калмикова.

“Армії потрібні люди різних професій – від гранатометників і мінометників, до програмістів і кухарів. Співпраця з Міністерством оборони дасть змогу масштабувати ту роботу, яку ми проводили”, –  сказав Грезєв.

Міноборони також веде переговори з низкою інших учасників ринку працевлаштування.

Щоб взяти участь у проєкті рекрутингу, компаніям треба писати на електронну пошту [email protected].

Нагадаємо, “Новинарня” на своїх ресурсах вже неодноразово писала про досвід проєкту LobbyX у заповненні вакансій для Сил оборони України. Зокрема, про це йшлося в програмах “Дикий і Лиховій”.

Читайте також:
В Україні запустили сайт із вакансіями до ЗСУ без участі військкоматів

“Азов” шукатиме новобранців через Work.ua. Вже є понад 70 вакансій

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна