США планують забезпечити запасними запчастинами винищувачі F-16, які передадуть Україні.
Про це повідомили у Пентагоні.
“Міноборони вже бере участь у навчанні готових українських пілотів керувати літаком F-16. США також очікують, що будуть готові забезпечити наявність запасних частин для цих літаків“, — йдеться в повідомленні Міноборони США.
Таким чином, США не припинять підтримку після передачі Україні бойових літаків.
“Але як тільки ці F-16 потраплять в руки українців, підтримка не припиниться. Потрібні будуть запасні частини, щоб гарантувати, що вони зможуть працювати і продовжувати літати. Сполучені Штати також готові зробити це”, — заявив заступник міністра оборони США з питань закупівель і забезпечення Вільям Лаплант.
За його словами, запчастини потрібно надати із розрахунку на 90 днів. Без запчастин уже за кілька місяців винищувачі можуть вийти з ладу.
“Ми не допустимо цього. І саме тому, що інші країни надають свої літаки, ми повинні переконатися — якщо вони не нададуть запчастини, ми знайдемо запчастини та надамо їх”, — підкреслив Лаплант і наголосив, що США та партнери, зокрема в межах Контактної групи з питань оборони України, працюють разом, щоб гарантувати, що Україна має те, що їй потрібно, а також здатна забезпечувати себе в довгостроковій перспективі.
Читайте також:
Навчання на F-16 стартували для мінімальної кількості пілотів ЗСУ, тому що вони воюють, – Зеленський
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!