Який краще відкрити бізнес в Англії ℗

Англія має одну з найбільших економік Європи з ВВП близько 2,8 трлн доларів. Вона є важливою частиною економіки Великої Британії. Основу економіки Англії становить сфера послуг, на її частку припадає понад 75% ВВП. Найважливіші галузі – фінанси, страхування, нерухомість, юридичні та бізнес-послуги, туризм.

Лондон є одним із найбільших фінансових центрів світу поряд із Нью-Йорком і Токіо. У ньому базуються найбільші банки та біржі. Промисловість становить близько 20% економіки. Розвинені нафтопереробка, автомобілебудування, виробництво електроніки, хімічна, харчова галузі.

В Англії безліч університетів світового класу, що сприяє розвитку інновацій та високих технологій. Серед найбільших компаній, що базуються в Англії, – BP, HSBC, GlaxoSmithKline, Unilever, Rolls-Royce та інші. Економічна політика спрямована на лібералізацію та залучення іноземних інвестицій. Англія залишається привабливим місцем для ведення бізнесу. Економіка Англії спирається на потужний сектор послуг і розвинену промисловість. Вона відіграє ключову роль в економіці всього Сполученого Королівства.

Ось кілька ідей для популярних і перспективних бізнесів в Англії:

 • Відкриття пабу або ресторану. Паби – невід’ємна частина британської культури, завжди популярні як серед туристів, так і місцевих жителів.
 • Магазин чаю та кави. Асортимент із британських і зарубіжних сортів чаю, кави, прянощів, солодощів. Можна відкрити як офлайн, так і онлайн магазин.
 • Сервіс з оренди нерухомості. Величезний попит на короткострокову оренду квартир у таких містах як Лондон, Манчестер, Единбург.
 • Магазин британських сувенірів і товарів hand-made. Відмінно підійде для туристичних напрямків.
 • Креативне агентство. Надання послуг у сфері дизайну, маркетингу, веб-розробки, реклами. Дистанційна робота.
 • Школа англійської мови. Курси та індивідуальні заняття з викладачами-носіями мови.
 • Інтернет-магазин британських продуктів харчування. Постачання традиційних продуктів по всьому світу.
 • Туристичне агентство з організації поїздок до Великої Британії. Розробка індивідуальних і групових турів.

Як видно, в Англії можна успішно вести бізнес у найрізноманітніших сферах, орієнтуючись на місцевий попит і туристів.

Ось кілька ідей для відкриття перспективного малого бізнесу в Англії:

 • Кав’ярня. Відкрити невелику затишну кав’ярню, що пропонує якісну каву, десерти, ланчі. Оформити в класичному британському стилі.
 • Магазин чаю. Асортимент із різних сортів чаю, чайної атрибутики та солодощів. Зручно відкрити в туристичних місцях.
 • Студія флористики та ландшафтного дизайну. Пропонувати послуги з оформлення квіткових композицій, ландшафтного дизайну.
 • Майстерня з пошиття та реставрації одягу. Індивідуальне пошиття або ремонт одягу, реставрація старовинного вбрання.
 • Фотостудія. Надавати послуги фотозйомки для свят, весіль, сімейних урочистостей.
 • Магазин вживаних товарів. Продаж антикваріату, ретро речей. Можна зробити ухил у вінтаж або книги.
 • Сервіс прибирання. Пропонувати якісне прибирання квартир, будинків, офісів.

Головне при виборі бізнесу – це врахувати потреби цільової аудиторії та конкурентну ситуацію в обраній ніші.

Інтернет-бізнес у Великій Британії, включно з Англією, являє собою динамічну і різноманітну сферу, яка пропонує безліч можливостей для підприємців. З високою цифровізацією суспільства й активною інтернет-присутністю, Англія є сприятливим середовищем для запуску та розвитку різних видів онлайн-бізнесів.

Ось кілька популярних інтернет-бізнес-ідей, які успішно функціонують в Англії:

 1. Електронна комерція (e-commerce): Велика Британія є одним із найбільших ринків e-commerce у світі. Відкриття інтернет-магазину, що спеціалізується на різних товарах або послугах, може запропонувати перспективні можливості, особливо у сферах роздрібної торгівлі, моди, електроніки та товарів повсякденного попиту.
 2. Цифровий маркетинг і реклама: Надання послуг цифрового маркетингу, включно з SEO-оптимізацією, управлінням контентом, рекламними кампаніями в соціальних мережах і контекстною рекламою, може бути перспективним варіантом, з огляду на високу конкуренцію і потреби бізнесів в онлайн-просуванні. У просуванні проєкту, також будуть потрібні мобільні проксі. Подивитися можна за посиланням –https://mproxy.top/country-gb
 3. Веб-розробка та IT-послуги: Попит на веб-розробку, розробку додатків, хмарні послуги та IT-консалтинг залишається високим у світлі цифровізації бізнес-процесів. Надання високоякісних технологічних рішень для місцевих і міжнародних компаній може стати успішним напрямком в інтернет-бізнесі.
 4. Фріланс і віддалена робота: Зростаючий тренд до віддаленої роботи та фрілансу надає можливості для створення онлайн-платформ і ресурсів, які пов’язують фрілансерів із замовниками. Це може бути у вигляді платформ для фрілансу, навчальних ресурсів або мережевих спільнот для фахівців різних галузей.
 5. Освітні платформи та онлайн-курси: Розвиток онлайн-освіти та дистанційного навчання створює потребу в якісних освітніх платформах та онлайн-курсах. Створення навчальних курсів, платформ для дистанційного навчання або онлайн-ресурсів для підвищення кваліфікації може бути перспективним варіантом у цій галузі.
 6. Сфера здоров’я і благополуччя: Розвиток інтернет-платформ і застосунків для здоров’я, фітнесу, психологічного благополуччя і добробуту, як-от платформи для онлайн-консультацій, здорового способу життя і дистанційного коучингу, може відповідати зростаючому попиту на онлайн-послуги в цій сфері.

Запуск інтернет-бізнесу в Англії вимагає детального планування, вивчення ринку та ефективного використання цифрових інструментів. З урахуванням вищевказаних сфер і звернення до актуальних потреб ринку, ви можете створити успішний інтернет-бізнес в Англії.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна