Окупанти втратили майже вісім сотень своїх військових та 16 танків, — Генштаб

За добу окупанти втратили близько 790 своїх військових, 16 танків, 55 ББМ, 5 артсистем, 4 БпЛА, 21 одиницю автотехніки та 5 одиниць спецтехніки.

Оновлену інформацію щодо втрат армії РФ станом на ранок 21 жовтня опублікував Генеральний штаб ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 21.10.23 приблизно становлять:

  • особовий склад – близько 292 850 (+790) осіб ліквідовано,
  • танки – 5063 (+16),
  • бойові бронемашини – 9612 (+55),
  • артсистеми – 7017 (+5),
  • РСЗВ – 822,
  • засоби ППО – 548,
  • літаки – 320,
  • гелікоптери – 324,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 5330 (+4),
  • крилаті ракети – 1535,
  • кораблі/катери – 20,
  • підводні човни – 1,
  • автотехніка – 9391 (+21),
  • спецтехніка – 990 (+5).

У дужках – зміна показника порівняно з даними 20 жовтня.

Читайте також:
Цього ще не спостерігали: вночі рашисти використали нову складну тактику обстрілів

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна