Як вибрати найкращий кухонний блендер ℗

Кухонний блендер – один із найкращих помічників у сучасній кулінарії. Функціональність та можливості цього приладу роблять його необхідним атрибутом будь-якої кухні. Особливо якщо врахувати, що нинішні блендери спроможні виконувати не лише традиційну функцію подрібнення, а й чимало додаткових дій.

Одразу зауважимо, що купувати побутові прилади для кухні сьогодні найкраще в інтернеті, адже саме тут представлено найбільший вибір. Наприклад, на сайті https://comfy.ua/ua/blender/ можна не лише ознайомитися з характеристиками різних блендерів, а й одразу порівняти кілька моделей, які припали до душі.

Але тут виникає інша проблема: розмаїття таке велике, а характеристик так багато, що можна просто розгубитися. Як же правильно вибрати блендер і на що варто звернути увагу? Розповідаємо.

Різновиди кухонних блендерів

Існує кілька основних типів кухонних блендерів, кожен з яких призначений для певних завдань у кулінарії.

  1. Ручні (занурювальні) блендери мають компактний дизайн і використовуються для змішування та перетворення продуктів просто в посуді, де ви готуєте страву. Вони ідеально підходять для приготування супів, соусів та кремів. Важливим аспектом їх вибору є потужність та наявність різних насадок, таких як міксер, шинковка та інші.
  2. Стаціонарні блендери (кухонні комбайни) мають великий стаціонарний корпус та зазвичай оснащені пульсатором. Вони призначені для обробки великих об’ємів продуктів, таких як смузі, коктейлі, льодова крихта тощо.

На що звернути увагу при виборі блендера

Обираючи кухонний блендер, важливо враховувати кілька ключових аспектів:

  • Потужність. Чим вона більша, тим ефективніше блендер змішує та роздрібнює продукти. Ручні блендери зазвичай мають потужність від 200 до 1000 Ватт. Тоді як стаціонарні можуть бути і значно більш потужними – це особливо важливо, якщо вам треба переробити велику кількість продукту або продукти тверді (наприклад, лід або тверді горіхи ручним блендером ви не переб’єте – лише зламаєте прилад).
  • Тип насадок. Перевірте, які насадки входять до комплекту. Різні насадки розширюють функціональність блендера і дозволяють готувати різні страви.
  • Матеріал контейнера. Скляний контейнер надійний та легкий для очищення, але може бути важким і крихким. Пластиковий контейнер легший, але менш міцний та швидше втрачає прозорість. Вибір матеріалу залежить від ваших потреб і вимог.
    При виборі стаціонарного блендера важливо також звернути увагу на об’єм контейнера.
  • Режими роботи. Багато блендерів мають різні режими роботи, такі як подрібнення, міксування та пульсація. Вони роблять блендер більш універсальним у використанні.

Який блендер кращий

Підсумовуючи, можна відзначити, що ручні блендери зазвичай компактніші та підходять для обробки невеликих обсягів продуктів, до того ж їх легше (і швидше) мити.

Водночас стаціонарні блендери набагато більше підходять для переробки великих об’ємів продукту, вони більш потужні та надійні й часто мають значно більше функцій, ніж занурювальні.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна