Пасивний заробіток у 2023 — прибуток без вкладень ℗

Наявність грошового капіталу, що не використовується, змушує людину задуматися про пасивний дохід. Важливо правильно вибрати варіант інвестування без ризиків з можливістю швидко повернути гроші з обороту. Фахівці фінансової сфери пропонують кілька актуальних у 2023 році видів пасивного заробітку.

Житлова площа під здачу

Варіант популярний, актуальний. Здавати житло в оренду легко, як грати в слоти, якщо детально розібратися з правилами. Запропоноване заняття має переваги:

  • високий дохід (4-6% вартості житла);
  • “Подвійний” дохід, коштом орендної плати квартира себе окупає, при цьому житло дорожчає, тенденція зберігається на ринку нерухомості.

При розгляді недоліків виділяють:

  1. Знос майна. Квартиранти часто приводять у непридатність побутову техніку, ремонт.
  2. Необхідність сплати податків.

При укладанні угоди через агентство нерухомості більше шансів знайти відповідальних квартиронаймачів. Обговорити витрати, включаючи псування меблів, ремонту, побутової техніки. Договір включає пункт наявності дітей, тварин.

Реклама на машині

Реклама — ефективний спосіб просування товару/послуги. Компанії, приватні особи орендують місце для пропозиції на машинах, що роз’їжджають по населеному пункту, країні. Тарифи на рекламу відрізняються залежно від регіону, рекламного бюджету компанії. На вартість впливає місце розміщення. Найбільше платять за розміщення рекламного банера у формі “будиночка” на даху. Дешевше обійдеться рекламне місце на:

  1. Капот.
  2. Заднє скло.
  3. Бічні скла.

Реклама представлена у вигляді плівки, що самоклеїться. Її легко наклеїти, зняти.

Вендінговий бізнес

Торговельні автомати з чаєм, кавою, цукерками, сендвічами, іграшками. Вони розташовані у торгових центрах, офісних будівлях. Їх сприймають як буденність. Це чудовий варіант пасивного доходу. Фізична особа може стати власником торгової точки. Вона працює з мінімальною участю оператора. Оплата приймається:

  1. Монети.
  2. Купюри.
  3. Банківські картки.

Робота з автоматом передбачає його «заправку», коли йдеться про чай, каву, напої, цукерки. Іграшки, сувенірна продукція в ігрових автоматах розходиться повільніше. Можливе встановлення масажного крісла з похвилинною оплатою, тоді сервісне обслуговування зводиться до мінімуму.

При встановленні автомата важливо вибрати місце, що проходить, визначити потреби цільової аудиторії. Для офісної будівлі актуальні напої, швидкі перекушування, снеки. Торгові центри не обійдуться без автоматів із іграшками.

Маркетплейси

Робота на маркетплейс вимагає невеликого капіталу для входу. Приватні підприємці реалізують товар регіонами через майданчики. Отримання пасивного доходу можливе за оптових закупівель за низькою ціною та перепродажу з підвищеним цінником. Різниця вартості осідає у кишені підприємця. Основне завдання — завантажити товар на склад торгового майданчика. Сортуванням, відвантаженням, відправленням займаються спеціалісти.

Організація пасивного доходу — чудовий варіант формування фінансової подушки. Проаналізуйте найвигідніші пропозиції. Оцініть ризики, переваги кожного виду заробітку. Виберіть оптимальне рішення, виходячи на бажаний рівень доходу.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся принципів відповідальної гри!

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна