Як правильно обрати компанію для розробки сайту ℗

Знайти досвідчених фахівців, які б швидко та якісно зробили сайт, дуже непросто. Відгуки про ту чи іншу компанію відрізняються. Теж саме можна сказати і про ціни, при тому, що перелік послуг залишається приблизно однаковим. До того ж, часто буває так, що за красивою рекламою ховаються 2-3 співробітники, які ніяк не зможуть виконати поставлені задачі у визначений термін. Як бути в таких випадках? На що звертати увагу, обираючи веб-студію для розробки свого сайту?

Перші кроки

Перше, що потрібно робити, — визначити цілі.

«Ще на початку важливо задати собі декілька питань, наприклад, що не так в тому сайті, що є зараз? Кожна сторінка в інтернеті створюється з метою вирішення якихось завдань чи проблем. Тобто, якщо є потреба в розробці нового сайту, старий більш не може виконувати свої функції. Потрібно визначити, чому», — розповідає спеціаліст з веб-агентства «Червоний Хамелеон».

Друге питання — для кого створюється сайт? Потрібно виділити 3 окремі групи цільової аудиторії та надати їм характеристики. Також необхідно зрозуміти, що очікується від нового сайту, адже не завжди його створюють для підвищення продажу. Часто серед цілей покращення іміджу компанії — автоматизація якихось процесів, наприклад, фіксування заказів та ін.

Існує ще один важливий момент. Було б непогано одразу вирішити, що буде основою для оцінки рівня успішності нового сайту. Це може бути зростання кількості відвідувачів або клієнтів, збільшення середнього чека. Варіантів багато. Головне, щоб вони були зрозумілими та досяжними.

Як обрати веб-студію для розробки сайту

Досвідчені спеціалісти рекомендують діяти приблизно так:

  1. Запитувати візуальні прототипи ще до того, як проект буде узгоджено. Що це значить? Робочий процес починається з написання технічного завдання. Звичайній людині воно може бути незрозумілим, тому головні моменти краще візуалізувати. Хай співробітник агентства розповість, якою буде перша сторінка сайту, як виглядатиме картка товару та ін.
  2. Обговорювати перелік послуг. Розробка сайту — це завжди комплекс дій. Тому для кожної окремого завдання спеціалісти повинні надати свої пропозиції.
  3. Обговорювати терміни виконання того чи іншого завдання. Більшість компаній каже тільки про загальний термін завершення розробки. Але це дуже ризиковано, тому що в останній момент може трапитись щось таке, що посуне ці дати. Тому потрібно визначити термін реалізації кожного окремого етапу.

Також було б гарно просити точний опис результатів. Клієнт та веб-агентство можуть по-різному дивитися на ті чи інші питання. Щоб уникнути розбіжностей, потрібно максимально докладно розповідати про свої побажання, цілі та завдання. Це стосується, наприклад, використання найновіших трендів. Детальніше про них читайте у статті «Основні тренди та тенденції веб-розробки».

Отже, пошук компанії, яка буде займатися розробкою сайту, — складний процес. Але не все так погано, як виглядає на перший погляд. Якщо уважно ставитися до кожного етапу співпраці та не замовчувати, а обговорювати незрозумілі моменти, можна попередити розвиток багатьох проблем.

Матеріал публікується на правах реклами ℗


〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна