Сили безпілотних систем Збройних сил України від моменту створення цього роду військ вивели з ладу понад 100 тисяч російських військових.
Про це повідомив командувач СБС Роберт Бровді “Мадяр”.
“Сьогодні, 4 червня 2026 року, за 358 діб з дня створення угруповання СБС (11 червня 2025 року), Птахи перетнули позначку 100 000 тушок біомаси ворога підтвердженими безповоротними та санітарними втратами (верифіковано у військовій системі обізнаності Дельта, де зберігаються відомості та докази по кожній місії)”, – написав Мадяр.
Він зазначив, що це тільки особовий склад ворога, адже загалом за рік СБС знищили понад 350 тисяч цілей.
“Угруповання Сил безпілотних систем було створене 11 червня 2025 року першим підписаним наказом новопризначеного командувача СБС у складі 12 підрозділів. Знищено/уражено 350 тисяч верифікованих унікальних ворожих цілей, виконано 1,65 млн бойових місій (близько 5000 вильотів щодобово).
Серед чутливих цілей:
– написав командувач.
Він повідомив, що на наступний рік СБС планують знищити 650 тисяч цілей, в тому числі 200 тисяч російських військових.
“За тиждень – рік пролетів. План на наступний рік угруповання – 200 000 хробаків/ 650 000 цілей. Джентльмени, вітаю та дякую за потужний результат. Кожен третій хробак і кожна третя ворожа ціль відпрацьовані силами СБС”, – підсумував Бровді.
Читайте також:
СБС у травні уразили понад 18 нафтових об’єктів росіян, — Мадяр
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!