“Українська бронетехніка” відновила серійне виробництво 60-мм мінометних пострілів для ЗСУ

Приватна компанія “Українська бронетехніка” відновила серійне виробництво мінометних пострілів калібру 60 мм та вже поставила Збройним силам України понад 100 тисяч одиниць.

Про це йдеться у повідомленні “УБ” в середу, 5 квітня.

“Українська бронетехніка” вперше в Україні використала натовський підхід та виготовляє не міну 60 мм калібру, а постріл. Класична міна пострадянського зразка – це корпус без встановленого патрону та підривача, всі складові якої вкручуються вже на позиціях, що потребує від артилеристів вищого рівня підготовки та більше часу для виконання бойового завдання. Наш мінометний постріл – це повністю споряджений максимальним пороховим зарядом постріл, герметично запакований в індивідуальний тубус. Його можна використовувати відразу на позиціях без додаткової підготовки, що додає нашим військовим мобільності”, – пояснив гендиректор компанії Владислав Бельбас.

На сьогодні це єдиний український мінометний постріл, який виробляється вітчизняним ВПК, додав він.

За словами генерального директора, 60-мм мінометний постріл виробництва “Української бронетехніки” прийнятий на озброєння ЗСУ в кінці 2018 року після проведення випробовувань та наказу Міноборони. Із 2019 року розпочалося його серійне виробництво для потреб української армії.

Фото: “Українська бронетехніка”

“На жаль, з початком повномасштабного вторгнення частина виробничих потужностей підприємства було втрачено, частина потрапила в окупацію. На даний момент “Українська бронетехніка”, використовуючи принципи розподільчого виробництва, на релокованих майданчиках відновила можливості серійного випуску таких потрібних для Сил оборони боєприпасів”, – запевнив Бельбас.

Читайте також:
Україна та Чехія засновують спільний кластер для виробництва військової техніки і боєприпасів

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна