Фонд “Повернись живим” та “Приватбанк” завершили збір коштів на закриття потреби армійської авіації у вогнетривкій формі та льотних шоломах для льотчиків. 31 мільйон гривень трохи більш як за місяць акумулювали клієнти “Приватбанку”.
Про це у вівторок, 7 березня, повідомили “Новинарні” в комунікаційному відділі “ПЖ”.
Зазначається, що кожен міг скористатися зручними сервісами банку, переказати кошти через меню “Добро” в застосунку “Приват24”, на сайті благодійного фонду “Допомагати просто”, у банкоматах та терміналах “Приватбанку” в розділі “Благодійність”, а також у касах відділень.
“Ми дякуємо всім, хто підтримав проєкт, і допоміг оперативно акумулювати необхідну суму. Вже найближчим часом Фонд придбає та передасть льотчикам спеціальне екіпірування. Вогнетривка форма, що складається з вогнетривких курток, штанів, балаклав і рукавиць, а також льотні шоломи — це те, що буквально рятує життя льотчикам, адже опіки — одна з найбільш розповсюджених травм і причин смертності серед екіпажів вертольотів, які зазнали ворожого ураження. Звіти про використання коштів, як завжди, можна буде побачити на офіційних сторінках «Повернись живим» у соцмережах”, — сказав директор департаменту розвитку та партнерств Фонду “Повернись живим” Олег Карпенко.
За цими даними, 2022 року клієнти “Приватбанку” переказали на допомогу Силам оборони України через “Повернись живим” понад 1 мільярд гривень, або ж приблизношосту частину всіх коштів, акумульованих благодійною організацією за рік.
“Ми розпочали співпрацю з «Повернись живим» у перші дні повномасштабної війни і пишаємось цим партнерством щодня. ПриватБанк став платформою, яка надає можливість українцям об’єднувати зусилля в благодійності і підтримувати один одного у важкий час. Кожна благодійна гривня через сервіси банку перетворюється у неймовірну допомогу, яка була б непосильна одному. Збір на екіпірування для льотчиків — один із прикладів надзвичайно високого рівня емпатії українців, їх беззаперечної згуртованості. Ми вдячні усім нашим клієнтам, які довіряють нам і нашому партнеру і невтомно продовжують жертвувати кошти для наближення перемоги”, — зазначив голова правління “Приватбанку” Герхард Бьош.
У “ПЖ” зазначили, що армійська авіація — один із найзакритіших родів військ Збройних сил України. Через досить невелику кількість льотчиків, борттехніків та інженерів, інформацію про бійців тримають у секреті та майже не розповсюджують у медіа.
При цьому армійська авіація з 2014 року виконує важливі й дуже ризикові задачі — екіпажі українських Мі-8 та Мі-24, зокрема, доставляли допомогу на заблокований завод “Азовсталь” у Маріуполі. Із 2014 року й дотепер вертольотники також евакуйовують поранених побратимів, підвозять на найскладніші ділянки фронту провізію, медицину, воду та боєкомплект, підтримують нашу піхоту з неба.
Читайте також:
“Повернись живим” оголосив збір на кібернаступ ЗСУ
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!
Окупанти хочуть відстрілювати диких тварин у нацпарку “Джарилгацький”
У Львові ворожа інформаторка під виглядом “переселенки” збирала дані про ЗСУ
Прокуратура оскаржить вирок за групове зґвалтування дівчинки на Закарпатті
Під час реалізації “зернової угоди” завелася корупція – прийшла СБУ
Росія вдарила по центру Слов’янська: загинула людина, десятки поранених
Продаж лімітованої партії “Артемсолі” зібрав 58,5 млн на дрони для ГУР
Контррозвідка нейтралізувала агентурну групу ФСБ, у складі якої – помічник нардепа
“Новинарня“ – український ньюзрум. Без фейків. В курсі важливих подій.
Ми пишемо насамперед про війну з російськими окупантами; про Збройні сили та їх розбудову; про армію і військових, силовиків і ветеранів, мобілізованих/демобілізованих, переселенців та їх проблеми; про життя на українському Донбасі й окупованих теренах; безпекові проблеми. Не оминаємо інші варті уваги події в Україні та світі.
У 2022-2023 роках “Новинарня” працює за інституційної підтримки за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Зміст наших матеріалів не обов’язково відображає офіційну позицію EED, а є виключною відповідальністю наших авторів.
Проєкт "Новинарні" "Зберегти Україну" здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Контакти
news @ novynarnia.com
contact @ novynarnia.com
Facebook
https://www.facebook.com/Novynarnia
Twitter
https://twitter.com/Novynarnia
Телеграм
https://t.me/Novynarnia
Instagram
https://www.instagram.com/novynarnia/
Приєднуйтеся до наших сторінок, коментуйте, оцінюйте, пропонуйте цікаві теми.
Долучайтеся до числа наших патронів на платформі Patreon
При передруку гіперпосилання на “Новинарню” обов’язкове в першому-другому реченні
Головний редактор: Дмитро Лиховій
Запрошуємо до співпраці партнерів, однодумців та рекламодавців
e-mail: contact @ novynarnia.com