Фонд “Повернись живим” та “Приватбанк” завершили збір коштів на закриття потреби армійської авіації у вогнетривкій формі та льотних шоломах для льотчиків. 31 мільйон гривень трохи більш як за місяць акумулювали клієнти “Приватбанку”.
Про це у вівторок, 7 березня, повідомили “Новинарні” в комунікаційному відділі “ПЖ”.
Зазначається, що кожен міг скористатися зручними сервісами банку, переказати кошти через меню “Добро” в застосунку “Приват24”, на сайті благодійного фонду “Допомагати просто”, у банкоматах та терміналах “Приватбанку” в розділі “Благодійність”, а також у касах відділень.
“Ми дякуємо всім, хто підтримав проєкт, і допоміг оперативно акумулювати необхідну суму. Вже найближчим часом Фонд придбає та передасть льотчикам спеціальне екіпірування. Вогнетривка форма, що складається з вогнетривких курток, штанів, балаклав і рукавиць, а також льотні шоломи — це те, що буквально рятує життя льотчикам, адже опіки — одна з найбільш розповсюджених травм і причин смертності серед екіпажів вертольотів, які зазнали ворожого ураження. Звіти про використання коштів, як завжди, можна буде побачити на офіційних сторінках «Повернись живим» у соцмережах”, — сказав директор департаменту розвитку та партнерств Фонду “Повернись живим” Олег Карпенко.
За цими даними, 2022 року клієнти “Приватбанку” переказали на допомогу Силам оборони України через “Повернись живим” понад 1 мільярд гривень, або ж приблизношосту частину всіх коштів, акумульованих благодійною організацією за рік.
“Ми розпочали співпрацю з «Повернись живим» у перші дні повномасштабної війни і пишаємось цим партнерством щодня. ПриватБанк став платформою, яка надає можливість українцям об’єднувати зусилля в благодійності і підтримувати один одного у важкий час. Кожна благодійна гривня через сервіси банку перетворюється у неймовірну допомогу, яка була б непосильна одному. Збір на екіпірування для льотчиків — один із прикладів надзвичайно високого рівня емпатії українців, їх беззаперечної згуртованості. Ми вдячні усім нашим клієнтам, які довіряють нам і нашому партнеру і невтомно продовжують жертвувати кошти для наближення перемоги”, — зазначив голова правління “Приватбанку” Герхард Бьош.
У “ПЖ” зазначили, що армійська авіація — один із найзакритіших родів військ Збройних сил України. Через досить невелику кількість льотчиків, борттехніків та інженерів, інформацію про бійців тримають у секреті та майже не розповсюджують у медіа.
При цьому армійська авіація з 2014 року виконує важливі й дуже ризикові задачі — екіпажі українських Мі-8 та Мі-24, зокрема, доставляли допомогу на заблокований завод “Азовсталь” у Маріуполі. Із 2014 року й дотепер вертольотники також евакуйовують поранених побратимів, підвозять на найскладніші ділянки фронту провізію, медицину, воду та боєкомплект, підтримують нашу піхоту з неба.
Читайте також:
“Повернись живим” оголосив збір на кібернаступ ЗСУ
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!
У 2025 році спроможності українського ОПК можуть сягнути $35 млрд, – Умєров
Нардеп організував незаконний перетин кордону для 23 “водіїв”
На Дніпропетровщині викрили підприємство, яке допомагало росіянам будувати ядерні лабораторії
Інженер “Київського метрополітену” організував мережу, яка наводила удари РФ по Києву та Харківщині
“Новинарня“ – український ньюзрум. Без фейків. В курсі важливих подій.
Ми пишемо насамперед про війну з російськими окупантами; про Збройні сили та їх розбудову; про армію і військових, силовиків і ветеранів, мобілізованих/демобілізованих, переселенців та їх проблеми; про життя на українському Донбасі й окупованих теренах; безпекові проблеми. Не оминаємо інші варті уваги події в Україні та світі.
У 2022-2023 роках “Новинарня” працює за інституційної підтримки за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Зміст наших матеріалів не обов’язково відображає офіційну позицію EED, а є виключною відповідальністю наших авторів.
Контакти
news @ novynarnia.com
contact @ novynarnia.com
Facebook
https://www.facebook.com/Novynarnia
Twitter
https://twitter.com/Novynarnia
Телеграм
https://t.me/Novynarnia
Instagram
https://www.instagram.com/novynarnia/
Приєднуйтеся до наших сторінок, коментуйте, оцінюйте, пропонуйте цікаві теми.
Долучайтеся до числа наших патронів на платформі Patreon
При передруку гіперпосилання на “Новинарню” обов’язкове в першому-другому реченні
Головний редактор: Дмитро Лиховій
Запрошуємо до співпраці партнерів, однодумців та рекламодавців
e-mail: contact @ novynarnia.com