У Північній операційній зоні, на кордонах із Білоруссю та РФ, тривають роботи з удосконалення рубежів та позицій на предмет ведення довготривалої оборони. Окрім інженерного облаштування, значна увага командування приділяється створенню комфортних побутових умов для перебування особового складу. Зокрема, в межах спільного проєкту з волонтерською організацією з Бердичева “Оберіг-26” Командування Об’єднаних сил ЗСУ забезпечує електричними генераторами військові частини, які виконують завдання у Волинській, Рівненській, Житомирський, Київський, Чернігівській, Сумській та Полтавській областях.
Про це в понеділок, 6 березня, повідомила пресслужба КОС.
“На даний час вже передано близько 500 генераторів потужністю від 2 до 9 кіловат. Зокрема в підрозділи, що боронять країну на території Чорнобильської зони відчуження. В подальшому планується передати до 5000 електрогенераторів, в тому числі потужністю до 100 кіловат, на загальну суму близько 4 мільйонів доларів”, – розповів командувач Об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За словами командувача, генераторів у такій кількості буде достатньо, щоб покращити умови життєдіяльності військовослужбовців, а також зробити усе необхідне для якісного виконання ними бойових завдань.
“Це значно підвищить автономність підрозділів та збільшить комфорт перебування у польових умовах”, – сказав Наєв.
Зазначається, що Командування ОС ЗСУ співпрацює з волонтерським фондом “Оберіг-26” із початку повномасштабної російської агресії 24 лютого. За цей час фонд передавав різноманітне медичне оснащення, харчові продукти, тактичні засоби, прилади нічного бачення та спостереження тощо.
Читайте також:
ЗСУ має резерви, щоб підсилити білоруський напрямок у разі загрози, – Наєв
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!
“Новинарня“ – український ньюзрум. Без фейків. В курсі важливих подій.
Ми пишемо насамперед про війну з російськими окупантами; про Збройні сили та їх розбудову; про армію і військових, силовиків і ветеранів, мобілізованих/демобілізованих, переселенців та їх проблеми; про життя на українському Донбасі й окупованих теренах; безпекові проблеми. Не оминаємо інші варті уваги події в Україні та світі.
У 2022-2023 роках “Новинарня” працює за інституційної підтримки за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Зміст наших матеріалів не обов’язково відображає офіційну позицію EED, а є виключною відповідальністю наших авторів.
Контакти
news @ novynarnia.com
contact @ novynarnia.com
Facebook
https://www.facebook.com/Novynarnia
Twitter
https://twitter.com/Novynarnia
Телеграм
https://t.me/Novynarnia
Instagram
https://www.instagram.com/novynarnia/
Приєднуйтеся до наших сторінок, коментуйте, оцінюйте, пропонуйте цікаві теми.
Долучайтеся до числа наших патронів на платформі Patreon
При передруку гіперпосилання на “Новинарню” обов’язкове в першому-другому реченні
Головний редактор: Дмитро Лиховій
Запрошуємо до співпраці партнерів, однодумців та рекламодавців
e-mail: contact @ novynarnia.com