Хто допоможе організувати похорон у Києві ℗

Втрачати рідних і близьких – страшне горе і велике випробування для кожного. На жаль, на нашу країну цих випробувань випало предостатньо. Професійне похоронне бюро не полегшить людського розпачу, але принаймні допоможе розв’язати більшість проблем і позбавить зайвих клопотів, пов’язаних із похованням. Тож якщо стануть питання “як влаштувати похорон у Києві”, “похорони в Києві ціна”, “организация похорон в Украине” тощо, відповіді на них може дати похоронний дім “Осіріс”.

Ця похоронна служба надає ритуальні послуги в столиці вже більш як десять років, допомагаючи суттєво полегшити організаційний тягар після непоправної втрати. Надання агента, моргу, вся організація похорону, вибір ритуальної атрибутики, домовини, інших товарів, похоронний транспорт, соціальні похорони, кремації та багато іншого – все це робота ритуальної служби https://osiris.memorial/organizatsiya-pokhoron/ в режимі 24/7, без вихідних.

Скільки коштує похорон у Києві

Очевидно, що в період значної інфляції та економічної кризи піднялися й ціни на похоронні послуги. Однак гнучкий підхід дає можливість за потреби помітно здешевити гіркий ритуал, там, де це можливо.

“Причому якість послуг не залежить від кількості фінансових коштів, витрачених на похорон. Професійні працівники однаково уважно працюють з усіма, хто до нас звернувся. Ми не залишаємо родичів покійного наодинці з бідою, а підстраховуємо на всіх етапах похоронів, зокрема й соціальних”, – кажуть в “Осірісі”.

Похорони “Економ” коштують від 5000 грн.

Ці послуги включають:

 • труна дерев’яна, обшита тканиною;
 • покривало;
 • автобус;
 • хрест на цвинтарі з табличкою;
 • бригада з виносу труни.

Соціальні похорони коштують від 10900 грн.

До цієї пропозиції входять:

 • труна дерев’яна, обшита тканиною;
 • похоронний набір;
 • покривало;
 • автокатафалк;
 • послуги священика;
 • доставка ритуальних товарів;
 • фотопортрет у рамці;
 • вінки з жалобною стрічкою (2 шт.);
 • похоронна бригада (4 особи).

Також на сайті “Осіріса” в розділі “Вартість” послуг пропонуються інші пакети послуг на різні гаманці, як-то “Стандарт” (13800 грн – крім іншого, включено оформлення пакету документів й організацію поминального обіду), “Практичний” (21500 грн), “Оптимально” (55500 грн), “Преміум” (до 140000 грн) тощо.

У тих пакетах, що дорожчі, додатково передбачені хор і півчі, духовий оркестр, намети для прощання, церемоніймейстер, саркофаг, ліфт для спуску труни та ін.

Сайт похоронного дому “Осіріс” містить і такі розділи, як “Перевезення померлих”, “Організація похорону в Києві”, “Послуги моргу”, “Магазин” тощо.

Є також прайс на окремі послуги:

 1. Перевезення померлого з дому до моргу – 1300 грн.
 2. Доба збереження в холодильній камері 590 грн
 3. Оформлення необхідних документів – від 600 грн
 4. Труна – від 900 грн.

Пропозиція кремації

До перелічених послуг не включено місце на цвинтарі. Адже всім відомо, як у Києві зараз із цим складно й недешево – дедалі більше цвинтарів оголошують закритими. До того ж, у багатьох людей можуть бути особливі побажання, де і як має бути похований небіжчик відповідно до його заповіту, наявності родичів абощо.

Київський крематорій

Відповіддю, як здешевити цей пункт, дедалі частіше стає кремація. В Україні працюють три крематорії – в Києві, Одесі й Харкові, і вони вже віддавна завантажені на повну.

За даними соціологічного опитування, станом на 2021 рік у Києві позитивне ставлення до кремації висловили 80,6% респондентів.

У столиці кремація відбувається на Байковому цвинтарі. Це процес спалення тіла покійного у спеціально обладнаній печі. Під впливом високої температури тіло померлого разом із домовиною швидко перетворюється на порох, який надалі подрібнюється до стану попелу. Його поміщають в особливу скриньку – урну, та пізніше видають родичам для подальшого поховання в компактній могилі в колумбарії, у могилі з раніше померлими родичами, на звичайному цвинтарі, у склепі тощо. Деякі традиції й переконання передбачають розвіювання праху відповідно до побажань померлого, а також тривале збереження урни з прахом.

Щоб замовити послугу кремації за прийнятною вартістю, необхідно мати при собі відповідні документи:

 • свідоцтво про смерть;
 • паспорт організатора похорону;
 • довідку, у якій зазначено причину смерті.

Похоронний дім “Осіріс” пропонує найдешевшу вартість послуги кремації “Економ” – 4500 грн. Ціна пакету “Соціальна кремація” – 9800 грн.

Матеріал публікується на правах реклами ℗

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна