Натяжні стелі давно перестали бути розкішшю сучасних інтер’єрів. Сьогодні їх монтують в будь-якому будинку, адже натяжні стелі перевершують по всім параметрам інші варіанти. Замовити натяжні стелі по найнижчим цінам можливо на сайті http://stelyaua.com.ua/. Великий вибір різноманітних видів матеріалів на будь-який бюджет. З нами зробити ремонт швидко та оперативно.
Натяжна стеля: переваги вибору
Натяжні стелі за останні роки здобули неабияку популярність. Їх встановлює кожний другий хто планує ремонт. Це все через те, що натяжні стелі мають певні переваги:
- Ідеальна поверхня. Якщо у вас проблема з нерівними поверхнями або великі перепади бетонних плит натяжні стелі найкращий варіант. Швидко, мінімум додаткових матеріалів, більше не тріскаються.
- Різноманітність текстур та кольорів Сучасні виробники випускають полотна з різною фактурою, у будь-який колір. Більше того, виробники пропонують художні полотна. За бажання в стелю легко розмістити як точкове підсвічування, так і складну систему під назвою «зоряне небо».
- Довгий термін використання. Якщо обережно поводитися у кімнаті з натяжною стелею, то полотно можна не чіпати до 20 років. У той час гіпсокартонні стелі потрібно пофарбувати не один раз.
- Екологічні матеріали. Натяжне полотно виготовляють з чистих матеріалів, які не мають шкідливих речовин. Тому монтувати її можна у житловому приміщенні, особливо в спальнях та дитячих кімнатах.
- Приховані комунікації. Перевага даної стелі не тільки у можливості вирівнювання стін, але й у здатності приховувати різні комунікації житлового приміщення, які можуть псувати зовнішній вигляд (труби, що виступають, електропроводку тощо).
- Зручність догляду. За натяжною стелею дуже просто доглядати. Вона не притягує пил, пляму можна видалити за допомогою вологої серветки. Взагалі, натяжні стелі можна мити, або влаштовувати їм вологе прибирання, чого не потерплять гіпсокартонні та інші сприйнятливі до вологи конструкції.
- Прийнятна вартість. Багато хто відносить вартість натяжної стелі до недоліків. Проте не все так однозначно. Якщо на противагу такій стелі купувати гіпсокартон, штукатурку, спеціальні фарби, і враховувати вартість роботи майстрів-оздоблювальників, стеля з гіпсокартону буде дорожчим варіантом. А якщо врахувати, що на натяжку стелі витрачається всього кілька годин, на відміну від складних робіт, що займають кілька днів, такий варіант здається ще кращим.
Звичайно, не одними перевагами характеризуються натяжні стелі.
Недоліки
- Сприйнятливі до ушкоджень: потрібно обережно використовувати поряд гострі предмети та вогонь, щоб стеля не порвалась та не луснула. На місце ушкодження можна поставити латку та сховати дефект за декоративним оформленням, але краще коли полотно ціле.
- Відсутня вентиляція: натяжна стеля не пропускає повітря, і це може негативно позначитися на мікрокліматі приміщення. Але якщо стеля бетонна, це не відіграє жодної ролі.
- Зменшення простору. Конструкція натяжної стелі потребує відступити від стелі на 5 см та більше, через що висота кімнати зменшиться.
- Більше того, у разі підтоплення квартири сусідами зверху натяжна стеля може виявитися справжнім рятівником. Він не лусне від води, що накопичилася, а лише прогнеться. Викликаний майстер просто зіллє воду, після чого матеріал поверне свою колишню натяжку, не залишивши проблеми та сліду.
Доглядати за натяжною стелею не важко, за бажання її завжди можна протерти губкою або промити з миючим засобом. Тому якщо ви ще не знаєте яку стелю вибрати, замовляйте натяжні стелі від перевірених виробників.
Матеріал публікується на правах реклами ℗
Унікальних переглядів: 1 239
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!