Збройні сили України минулої доби завдали ударів по семи пунктах управління російських окупантів.
Про це вранці в середу, 7 вересня, інформує пресслужба Генерального штабу ЗСУ.
“Загалом в результаті вогневого впливу Збройні сили України завдали ураження по семи пунктах управління і 13 об’єктах зосередження живої сили противника. В зону ураження потрапили радіолокаційні станції та станції зв’язку, мостові та понтонна переправи, 3 склади боєприпасів та пально-мастильних матеріалів різного рівня – тим самим значно знижено бойові та логістичні спроможності окупантів”, – йдеться в повідомленні.
На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін.
Щодо інших напрямків:
ЗСУ не дають ворогу просуватися вглиб території України. Вдалося успішно відбити атаки противника в районах населених пунктів Григорівка, Зайцеве, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Весела Долина та Опитне.
Читайте також:
Підрозділи ППО знищили російський літак Су-25, вертоліт Ка-52, БПЛА та 5 крилатих ракет
〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.
〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!