“Фейк” із диким нацистським постом Медведєва став більшою правдою, ніж сама правда, – Казанський

Денис Казанський
журналіст, блогер, колишній представник Донецької області в Тристоронній контактній групі

(FB)

Ми живемо у дивовижний час, коли фейк може бути більшою правдою, ніж сама правда. Ось конкретний приклад.

Колишній президент Росії Мєдвєдєв опублікував на своїй сторінці “Вконтакте” черговий дикий нацистський пост, в якому загрожував після захоплення України напасти на Грузію та Казахстан. У своєму пості він називав Казахстан та Грузію штучними, неповноцінними державами, які не мають права на існування та мають стати частиною Росії.

Через деякий час пост видалили, а помічник Мєдвєдєва написав, що його сторінка була зламана. Але це вже не має значення. Оскільки зміст посту зовсім не відрізнявся від тієї нацистської дичини, яку Мєдвєдєв писав до цього, опус продовжують обговорювати так, начебто це був реальний пост Мєдвєдєва (багато хто переконаний, що він просто був п’яним, коли його писав).

Адже абсолютно всі – і прихильники, і вороги – розуміють, що саме так російська влада насправді й думає. Навіть якщо Мєдвєдєв і не писав цей пост – написане все одно нічим не відрізняється від того, що регулярно заявляють різні російські депутати та чиновники, які постійно ображають Казахстан та закликають захопити його північні області.

Російські наZі цитують Мєдвєдєва з радістю. Царьов написав, що в пості “усе вірно по суті”. Тобто війна проти абсолютно мирного Казахстану у нього викликає схвалення.

У самому ж Казахстані нацистська писанина зі сторінки Мєдвєдєва вже спричинила скандал. Казахстанські політики коментують написане та закликають владу відреагувати.

Як би там не було, в одному фейковому пості (якщо він фейковий) виявилося більше правди, ніж в усіх офіційних заявах російських чиновників, зроблених у попередні роки.

Читайте також:
Зеленський відповів на заяву Медведєва про “судний день” у разі атаки ЗСУ на Крим

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна